Березень 20, 2016

Незважаючи на холодну та сніжну погоду 20 березня 2016 року зустріч ГО «Серця Кіборгів» з родинами учасників АТО , як і завжди, пройшла в
теплі та на позитиві в клубі «Докер Паб» (Оболонь, Київ). Майстер-класи для діток були арт-терапевтичними в різнокольоровій гаммі і кожна дитина “творила свій власний шедевр” в довільній для себе формі. Мами також мали змогу продемонструвати свої дизайнерські таланти та відволіктися в творчість разом з дівчатами з Центру сімейного розвитку «Родинне гніздечко». Чарівні співробітниці Центру Марина, Юля та Маша провели захоплюючий майстер-клас з кольорових манних розсипів. На баночки з такими розсипами діти клеїли наклейки з власні побажаннями.

Андрій Яковенко та Ірина дали майстер-клас з акрилового розмальовування використаних гільз. Кожна наша дитина знає, що такі боєприпаси пахнуть болем і війною, але розписані соняшниками, маками, колосками пшениці, вони оживають і перестають бути такими страшними… Тому всі тепер мають по декілька екземплярів власноруч розмальованих гільз.

А ще діти отримали від ГО «Серця Кіборгів» фірмові футболки. Такі зустрічі вихідного дня відбуваються саме завдяки небайдужим людям.