Березень 26, 2016

26 березня 2016 року «Зустріч вихідного дня” для родин-учасників АТО пройшла в яскравій, теплій та, як і завжди, в позитивній атмосфері, адже велика сім’я ГО «Серця Кіборгів” щодня стає більшою.

Учасники знову не тільки спілкувались, грали, малювали, творили, а ще й і танцювали. Завдяки щирій гостинності Світлани Яструбенко та колективу клубу «Докер Паб» (Оболонь, Київ), кожний присутній на зустрічі, від малого до великого, відчуває себе затишно. Психолог Ольга Перекопайко підтримує, підказує, вислуховує, втішає.

Співробітниці з Центру сімейного розвитку «Родинне гніздечко» дарують море чудових ідей та пропозицій і цікаві майстер – класи для діток. Кожна наша дитина власними руками створила оберіг на щастя з природніх матеріалів і понесла його додому щиро вірячи, що більше ніяка біда не переступить поріг їхнього будинку.

Колектив Школи Кавказьких Народних Танців в Києві та Наталія Лисиченко подарували прекрасний виступ та експромтом провели запальний майстер – клас з кавказьких танців і підказали кілька секретів основних рухів. Отже тепер наші діти вмітимуть танцювати!Обіцяємо , що будемо тренуватися і наступного разу станцюємо на “відмінно”