Березень 6, 2016

6 березня 2016 року – перша весняна зустріч в клубі «Докер Паб» (Оболонь, Київ), в переддень 8 Березня, пройшла в квітково-подарунковій тематиці для доньок та красунь-жінок з родин учасників АТО. Все відбувалося в кольорово-квітковій гаммі та, як завжди, лише в позитивній атмосфері!

Майстриня-чарівниця Ганна Широка навчила створювати симпатичних Сонечок з мультфільму “Букашки”. Цей майстер-клас по-справжньому нагадав всім про сонячні весняні дні. Волонтери Дарина Щаслива та Наталія Лисиченко провели майстер-клас з виготовлення квіткових корзин для мам та бабусь, до якого долучились дівчатка і хлопчики, щоб подарувати мамам та бабусям, але й і тата, мами та навіть наші Кіборги!!!

Дуже зворушливо спостерігати, як мужчини вправно майстрували квіти з цукерок та потім формували кошики з цих квітів. Крістіна Новіцька всім бажаючим намалювала дуже гарні тату хною, які триматимуться на тілі біля двох тижнів і є безпечними. Чудовий музикальний супровід зустрічі забезпечили гурт «Кальвадос», Олександр Дорошенко і Антоніо Аммок.

Всі присутні на зустрічі маленькі представниці прекрасної статі отримали від Голови ГО «Серця Кіборгів» Анатолія Свирида солодкі квіти зі справжньої карамелі, а всі їхніі мами до свята 8 Березня отримали річні абонементи до спортивного залу, квіти та хороший настрій. А Світлана Яструбенко та колектив клубу «ДокерПаб» пригостили смачнющим обідом.