Березень 8, 2018

8 Березня 2018 року ГО «Серця Кіборгів» традиційно влаштувала для підопічних жінок справжнє Свято Весни та Краси з квітами, подарунками, неймовірною святковою та концертною програмою.

Єдиним девізом цього дня було: ЖІНКА! КРАСА! ЛЮБОВ!

Офіційну частину заходу з привітань розпочав голова громадської організації «Серця Кіборгів» Анатолій Свирид, а потім ведучий та співак Андрій Золотилов продовжив основну частину святкової концертної програми своїми вокальними виступами.

Діточки мали змогу прийняти участь у майстер-класі з виготовлення вітальних весняних листівок, який їм провели колектив благодійного культурно – освітницького прокету «Рій Мрій». Всіх дівчат полонив казковий Ярослав Мудрун, який своїм шаленим позитивом і енергетикою просто не давав нудьгувати жодній – розважав гостей своїми дотепними жартами та імпровізованими танцями. А головним сюрпризом від Мудруна стало шоу бульбашок.

Для нас виступали Діма Самко, гурт «Аудиторія238». Свій хіт «Добрий ранок, Україна» та інші пісні виконав Віталій Кириченко, лідер гурту « Нумер 482». Учасниця Х-Фактору 8 Сезону та бек-вокалістка колективу Андрія Данилка неперевершена Альона Романовська не залишила байдужою жодну жінку своїм співом, адже в кожній пісні, яку проспівала виконавиця можна було відчути щось “своє і особисте”.

Прекрасні хіти «Океан Ельзи» та інші виконали хлопці з гурту «AllNigh».

Серед наших гостей було розіграно лотерею – 10 подарункових сертифікатів до спортивного клубу «DOG & Grand CrossFit» та 40 подарункових сертифікатів на стоматологічні послуги в місті Києві (стоматологічна клініка «СМАЙЛ») та місті Ірпінь (стоматологічна практика «Демідов&Потеряйко»).

Потішили присутніх своїми пісенними виступами наші підопічні діти – Каріна Ридзанич та Євгенія Хижняк.
А наприкінці всі присутні дівчатка та дівчата отримали подарунки та солодощі від Ліє Ґудзик та Яніни Яроченко.
З гордістю можемо заявити, що свято Весни та Краси вдалося.

Щиро вдячні тим, хто долучився до допомоги в проведенні та організації даного заходу: особисто Світлані Яструбенко та колективу клубу «Docker’s ABC» , Торговій марці «Chicco-Україна», Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність», пану Ігорю Криволапову, торговій марці «Оболонь» за постійну допомогу та підтримку.

Ми не втомлюємося завжди говорити, що «Разом ми можемо більше!»