Червень 2, 2016

2 червня 2016 року Київський Палац дітей та юнацтва провів перший фестиваль ” Ігри патріотів” на Трухановому острові , в якому задіяні близько
20 різних команд. Від Громадської Організації “Серця Кіборгів” в фестивалі приймали участь дві команди: дорослі “Серця Кіборгів ” та “Серця Кіборгів юніори” Протягом всього часу, що проходив квест, всі учасники активно приймали участь у різних змагання та конкурсах, де на кожній станції виставлялись бали за виконані завдання.

Психологічні тести, завдання з біології, медицини, орієнтування місцевості, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, встановлення намету та багато інших цікавих завдань обидві команди старанно виконали на відмінно!

Після закінчення квесту пройшло нагородження учасників та смачний куліш! Доросла команда “Серця Кіборгів” отримала перемогу в номінації “Щирість та душевність”, а “Серця Кіборгів юніори” отримали перемогу в номінації “Толерантність та патріотизм”. Фотографу від ГО «Серця Кіборгів» Віталіні Подтьолок довелось виступити за обидві команди, адже вона вправно встигала бігати з фотокамерою від одної команди до другої.