Грудень 19, 2016

19 грудня 2016 року в день Святого Миколая представники Громадської Організації “Серця Кіборгів” привітали дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в Національному науковому центрі радіаційної медицини НАМН України солодкими подарунками, книгами, фломастерами та розмальовками. В цьому центрі проходять лікування діти учасників АТО та діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, з різними тяжкими діагнозами.

Пройшовши та поспілкувавшись з медичним персоналом та дітками по всіх відділеннях Радіаційного центру розумієш, що деякі маленькі пацієнти, які так хочуть жити звичайним життям і не мають можливості навіть вийти з ізолятора через страшну недугу та важке лікування, також чекають свята та подарунків, але розуміють , що на даному етапі їхнього лікування це просто заборонено лікарями. Вони позбавлені можливості приймати участь в новорічних святах, майстер-класах, не можуть піти на виставу, мультик чи до кінотеатру.

Вони борються за життя… Борються всіма силами за допомогою лікарів, які роблять все можливе та неможливе, щоб подолати важкі хвороби та подарувати цим дітям дитинство. Бажаємо Вам, наші маленькі друзі, здоров’я та здійснення найзаповітнішої Вашої мрії та мрії ваших батьків. Ростіть здорові та щасливі. Ми щиро віримо, що кожен з Вас прийде до нас на захід чи майстер-клас, який ми проводитимемо наступного разу.
Нехай Святий Миколай оберігає Вас та Ваші родини. Сил Вам та віри, що все буде добре!