Грудень 25, 2017

25 грудня 2017 року дітки учасників бойових дій на Сході України зі своїми мамами відвідали головну сцену країни – Національний палац мистецтв «Україна» та подивились виставу «Викрадач Різдва». Це надзвичайно цікава, видовищна і повчальна казка.

Гості залишились в захваті від дійства, яке відбувалося на сцені та навіть перед початком самої вистави у фойє Палацу «Україна».

«Порятунок Новорічного свята» додав кожній дітині почуття особистої значущості і причетності до важливої ​​справи. Ця різдвяна історія припала до душі усім глядачам в залі, тому що на сцені надзвичайним чином режисерам вдалося об’єднати казкові персонажі, захоплюючі пригоди, унікальні музичні, танцювальні та акробатичні номери. А ті, хто не зміг потрапити в цей день на виставу, мали змогу дивитись пряму трансляцію на двох телеканалах одночасно.
ГО «Серця Кіборгів» щиро дякує Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва за пречудову надану дітям можливість відвідати дане свято та подарований передноворічний настрій кожній дитині.