Грудень 6, 2016

6 грудня 2016 року Громадська Організація “Серця Кіборгів” спільно з Клубом «Докер Паб» (Оболонь, Київ) провели святковий Патріотичний вечір до Дня Збройних Сил України. Програма заходу включала урочисту частину привітання та нагородження учасників бойових дій на Сході України медалями за бойові поранення, нагрудними знаками за оборону Донецького аеропорту та ювілейними медалями до дня 25-річчя Збройних Сил України.

Також нагороди від голови ГО “Серця Кіборгів” Анатолія Свирида отримали дружини та батьки загиблих під час проведення АТО в Донецькій та Луганській областях Героїв. Традиційно вечір розпочався з хвилини мовчання в пам’ять полеглих захисників України. Атмосфера даного заходу була дружною, адже гостей, на превеликий жаль, об’єднала жорстока та несправедлива війна.

Кожного переповнювали різні емоції, які змінювались від радості та гордості до сліз та болю. Але кожен вірить в те, що наша держава в цей важкий час вистоїть та переможе – адже мирне життя України боронять хлопці, в очах яких ти бачиш сміливість, впевненість та прагнення до перемоги та мирного життя наших дітей та онуків! А це найголовніша мета, щоб наші діти зростали в мирі та любові!

Після офіційної частини вечір продовжила концертна програма від гурту «Мрії Марії» та Мартіна Небо, який виконав пісні кіборга Станіслава Паплінського. Гостем вечора став Олексій Мочанов, який також привітав захисників України зі святом.

Низький уклін батькам та родинам загиблих Героїв! Громадська організація «Серця Кіборгів» обіцяє допомагати та підтримувати родини учасників бойових дій на сході України, адже не даремно Анатолій Свирид сказав: “Доки ми разом –б’ються серця Кіборгів”.