Грудень 7, 2017

7 грудня 2017 року в кінотеатрі «Київська Русь» (Київ) прем’єра українського художнього фільму «Кіборги» зібрала повен зал глядачів серед яких ті, хто з честю носить звання «КІБОРГ», бо був захисником Донецького аеропорту, їхні рідні та близькі. Також серед присутніх були батьки тих Кіборгів, які віддали своє життя, захищаючи летовище, ті, хто залишиться в пам’яті назавжди…

Перед початком прем’єри в холі кінотеатру серед присутніх можна було спостерігати радість, сльози, гордість від зустрічі з матерями та дружинами тих, хто не повернувся, зустрічі з побратимами, з якими потоваришували там на сході. Дехто з хлопців приїхав з Одеси, Черкащини, Житомирщини та інших міст до столиці, щоб зустрітись та разом подивитись фільм, про який чули давно, але на екрані побачать вперше. Всі події вони дивились «в живу», в ДАПі, який вистояв 242 дні.

ГО «Серця Кіборгів» в цей вечір об’єднали 140 глядачів – більшість з них це Кіборги 90-го окремого аеромобільного батальйону та їх рідні. Протягом фільму глядач ніби переноситься по той бік екрану, туди, де війна, де холодно, де обстріли, вибухи, де кожної хвилини ти можеш загинути, де ти розумієш що завтра може не бути… Цей фільм шматує душу і серце.
Життя звичайних чоловіків і хлопців – бійців, їхні монологи, суперечки, побут (якщо це можна так назвати), гострі розмови, жарти, запитання та відповіді на болючі теми. У кожного з них свій «Садок вишневий біля хати», батьки, дружини, діти. Фільм «Кіборги» – чутливий і справжній.
Кожен для себе робить висновки і задає питання по совісті спершу собі, а потім тим, хто тебе оточує.

Після закінчення фільму повністю увесь зал аплодував стоячи з гаслом «Слава Україні!». Такі фільми обов’язково мають бути в Україні. На них мають виховуватися наші нащадки, вони мають знати історію. Справжню історію того, як звичайні хлопці 242 дні утримували позиції ДАПу ціною власного здоров’я та життя.

Ми хочемо подякувати усій режисерській групі, акторам та усім, хто приймав участь у створенні справжнього кіно про Героїв – Кіборгів.

Кожні 5 грн. з квитка на фільм «Кіборги» підуть на допомогу родинам загиблих у ДАПі в рамках соціальної ініціативи «Я не байдужий».