Квітень 10, 2016

10 квітня 2016 року відбулася традиційна Зустріч вихідного дня в гостинному клубі “Docker pub” сімей учасників АТО і, як завжди, було чудово та весело. До ГО «Серця Кіборгів» приходить все більше і більше сімей з дітками, і людей, які хочуть допомогти, також стає більше! На Зустрічі всі старанно працювали, адже роботи було багато: вітражний розпис скляних чашок та декупаж дерев’яних підставок під ці чашки. Але, оскільки вітражні фарби сохнуть 3-4 години, то діти з батьками отримали невеличке домашнє завдання: наклеїти малюнок на чашку вдома і продемонструвати на наступній Зустрічі результат своєї роботи або ж надіслати фотографію свого шедевру.

В цей день також була організована професійна фотосесія для дітей та дорослих. Допомогли в цьому Наталія Захарченко та Олександр Трунов. А завдяки фотографу Олексію Палію, який знайшов підхід до кожного, навіть до тих, хто не любить фотографуватися і позувати, фотосесія пройшла
дуже позитивно.

А ще співали з Григорієм Вагаповим, солістом гурту «Вперше чую», а малеча навіть танцювала! Тому абсолютно ніхто не сумував! На додачу до дуже приємних майстер – класів, співів, танців та фотосесії, мали ще й корисний та цікавий тренінг для жінок на тему «Сфера виховання дітей», який провела президент Європейської Федерації Коучів – Україна (ECF Ukraine), бізнес – тренер Наталія Романенко.