Квітень 21, 2018

21 квітня 2018 року стартував пілотний профорієнтаційний проект для молоді під назвою Youngsters, цільовою аудиторією якого є підлітки 13-16 років, які навчаються у 8-10 класах.

Першими учасниками проекту стали саме підопічні ГО «Серця Кіборгів» діти учасників АТО.

В офіційній презентації взяли участь представники та підопічні діти ГО «Серця Кіборгів», засновники проекту Лілія Погоріла та Ірина Сиротюк та запрошений гість віце-президент національного комітету Міжнародної Торгової Палати- Олена Подолєва.

Сам проект передбачає 10 зустрічей із успішними молодими спікерами, які є представниками різних популярних професій і водночас новаторами у певній сфері: спеціаліст у сфері ІТ, юриспруденції, блогер, бізнесмен, політолог, теле- та радіоведучий, журналіст, театральний режисер, фахівець у сфері краси та дизайну тощо. Також в рамках проекту відведено окремий час для екскурсу до робочого місця спікера, daily-life-speech і особистого спілкування про прагнення/ідеї самого учасника. На все про все відведено шість тижнів.

Головною метою проекту є створення простору для спілкування і взаємодії підлітків із справжніми «профі». А самі засновники Лілія Погоріла та Ірина Сиротюк впевнені, що це сформує уявлення дітей про сучасні професії й допоможе обрати їм власну, адже якраз саме в такому віці кожний підліток задумується про вибір своєї майбутньої професії.

Запуск проекту відбувся за підтримки офіційного партнеру iHUB та сприяння ГО «Серця Кiборгiв».