Квітень 6, 2018

Сьогодні в Генеральному Консульстві України в Мілані голова ГО «Серця Кіборгів» Анатолій Свирид разом з консулом Романом Горяйновим відкрили виставку та презентували календар «Погляд Майбутнього», учасниками якого стали 12 діток з родин загиблих Героїв, якими вже третій рік саме і опікується наша громадська організація.

Календар вже був представлений на кількох виставкових майданчиках міста Києва, зокрема в кулуарах та комітетах Верховної Ради України.

Під кожним фото дитини наведено пряму мову про тата-Героя та про жахливу війну, яка забрала у них найдорожчу людину….

В поглядах цих дітей ми можемо побачити біль…сум… нерозуміння до кінця всього того, що саме діється там, на сході. Але кожна така дитина знає, що саме ця страшна війна винна в тому, що тато не повернеться, не покличе і більше ніколи не обійме своє рідне дитя… Серед цих діток є малеча, яка народилась вже після того, як тато загинув…

Всі кошти від продажу календарів будуть направлені на літній відпочинок та оздоровлення саме таких діток, адже офіційно ГО «Серця Кіборгів» опікуються 172 дітьми з родин загиблих Героїв дошкільного та шкільного віку з усієї території України.

Ми дуже хочемо щоб і поза межами нашої держави люди знали про те, що такі діти потребують підтримки та допомоги.