Листопад 13, 2016

13 листопада 2016 року в місті Києві за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 23-А (спортивний манеж ЦСКА ЗС України) відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, присвячений пам’яті воїнів, які загинули в АТО на сході України. До участі у Всеукраїнському турнірі допускались команди з Автономної Республіки Крим, всіх областей, міст Києва і Севастополя, ФСТ, ДЮСШ, СДЮCШ, спортивних клубів.

Склад команди: у кожній групі та кожній ваговій категорії – один
учасник.
Вагові та вікові категорії учасників:

  • молодші юнаки – 10-11 років: -30, -35, -40, -45, -50, -55, + 55 кг;
  • юнаки – 12-13 років: -35, -40, -45, -50, -55, -65, + 65 кг;
  • старші юнаки –14-15 років: -45, -50, -55, -60, -65, -75, + 75 кг.

Організаторами даних змагань виступили: Управління державної охорони України, Всеукраїнська федерація рукопашного бою, Товариство сприяння обороні України та Громадська організація «Серця Кіборгів».

Даний Всеукраїнський турнір серед юнаків проводився з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом; подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі; підвищення рівня майстерності спортсменів;
відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях; активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях; вшанування пам’яті воїнів загиблих в АТО.

Після офіційного відкриття турніру головні організатори поклали квіти до пам’ятнику загиблих воїнів, а юні учасники розпочали командні змагання на татамі.
Також під час турніру Голова Громадської Організації “Серця Кіборгів” Анатолій Свирид вручив нагороду (посмертно) дружині бійця Романа Бочарова, який загинув 01.01.2016 року під час проведення АТО на сході України. Іриною та її трьома доньками Анною, Марією та Амалією вже майже рік опікується Громадська Організація «Серця Кіборгів», адже ця сім’я є переселенцями з Луганська, в якому вони залишили все нажите за стільки років…
Завершились змагання нагородженням переможців кубками, медалями та цінними призами від організаторів турніру.

Також хочемо нагадати, що діти учасників АТО мають змогу займатись рукопашним боєм, адже ГО “Серця Кіборгів” та Всеукраїнська федерація рукопашного бою підписали меморандум про співпрацю, щоб спільно займатись таким доброю та корисною справою – патріотичним вихованням молодого покоління, від якого залежить майбутнє процвітання нашої держави. Слава Україні!!!

Відеорепортаж про турнір: https://youtu.be/dSVyhHVYDIM