Листопад 4, 2016

Осінні канікули в ГО “Серця Кіборгів” видалися дуже насиченими для наших підопічних дітей. 4 листопада 2016 року група дітей, батьки яких є учасниками АТО, відвідали контактний зоопарк “Країна Єнотія”, який знаходиться в ТРЦ Art MALL. Це особливе місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно спілкуватися, гладити, грати і навіть годувати тварин.

Адже тут представлено більше двадцяти видів тварин і птахів: єноти, носухи, поні, вівці, кози, кролики, морські свинки, кенгуру, чорні лебеді,їжачки, білки, шиншили, ламаї, хвилясті папужки, павичі, фазани та декоративні кури. Кожна дитина мала змогу погладити своїх улюбленців. Деякі діти приколисували шиншил і не спускали їх з рук, щоб ненароком тваринку не розбудити.

Всі присутні отримали незабутні відчуття та прекрасні враження , а це дуже корисно та позитивно впливає на дітей, адже тварини – це чарівники, які одним поглядом можуть підняти настрій, пробудити в душі щось світле і легке, відкинути погані думки і переживання. Тому результат після відвідин зоопарку – лише посмішки та прекрасний настрій у дорослих і дітей.