Лютий 19, 2016

19 лютого 2016 року громадська організація “Серця Кіборгів” провела захід в Місті дитячих професій KidsWill ( ТРК ARTMALL, м. Київ) для 30-ти дітей віком від 6 до 15 років батьків-учасників бойових дій на сході України. Тут кожна дитина на певний час стала дорослою і самостійною: отримала паспорт, влаштувалася на роботу, заробила гроші та витратила їх на свій розсуд. Як і дорослим, діткам довелося самостійно вирішувати, ким бути та яку професію обрати. У KidsWill наші дітки змогли спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.


У цьому й полягає головна мета проекту – надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.
Поки діти займались “своїми справами” їхні мами спілкувались за чашкою кави в теплій та дружній атмосфері.
ГО «Серця Кіборгів» намагається якнайбільше уваги приділяти саме тим дітям та їхнім мамам, які дійсно потребують допомоги та підтримки в такий нелегкий час. Важливо, щоб вони всі пам’ятали, що завжди можуть звернутися за допомогою і їх почують та зрозуміють.