Лютий 26, 2017

26 лютого 2017 року, в останній день Масляної, група із 45 наших підопічних родин учасників бойових дій відвідали відомий «Парк Київська Русь», та в дружній сімейній атмосфері провели прекрасний та насичений день.

Програма, яка тривала протягом усього дня вразила своєю масштабністю, адже включала: видовищно кінно-трюкові шоу, лицарські бої,ритуал «Колодій», древні традиції та обряди, «Масляний вертеп» древньослов”янською мовою, яскраву театралізовану програму, вогняне шоу та спалювання опудала Масляної вогняними стрілами.

«Парк Київська Русь» – це найбільший історико-розважальний комплекс в Україні. На території понад 20 га відтворюється Древній Київ V-XIII ст. у масштабі 1:1. Знаходиться комплекс недалеко від Києва – в 45 хв їзди – в селі Копачів, що в Обухівському районі Київської області.
Древній Київ в «Парку Київська Русь» – це не тільки архітектурний образ стародавнього міста, де історія оживає, а й місце активного культурного відпочинку з повним зануренням в автентичну атмосферу Стародавнього Києва. Тут є практично все для відпочинку сім’єю: майстер-класи, театралізована програма, локації і музеї, середньовічна кухня та тепла корчма, де можна зігрітися та покуштувати смачних страв, озеро, троллей (зіплайн), проживання. Тут кожні вихідні і святкові дні проходить розважальна програма: кінно-трюкові шоу, лицарські турніри, історичні постановки від власного театру, майстер-класи для дітей і дорослих та багато іншого.
Радимо всім, хто ще не відвудував це прекрасне місце- обов”язково приїздіть та станьте учасником справжнього історичного дійства.