Лютий 27, 2016

27 лютого 2016 року – суботня зустріч ГО «Серця Кіборгів» для родин українських воїнів, які приймали участь в бойових діях на сході України в «Докер Паб» (Оболонь, Київ). Була МЕГА-СУПЕР- ПОЗИТИВНА атмосфера, яку відчули абсолютно всі присутні і навіть не хотіли розходитись по домівках.

Керівництво та колектив «Докер Пабу» виявили надзвичайну гостинність, а також приготували смачний обід для діток. Наталія Лисиченко, волонтер, провела всіма улюблений майстер-клас з патріотичного розмальовування футболок для діток та дорослих, завдяки якому тепер всі присутні матимуть свою власноруч розфарбовану футболку.

А ще був майстер-клас з плетіння браслетів – шамбала, які плели не лише діти і дорослі, а й кореспондентка 112 телеканалу Людмила Клиндухова. Волонтерський гурт «День Валентина»: Уляна Федоряченко, Ганна та Катя Ковальчук співали прекрасні українські пісні і їм підспівували всі присутні. У гурту з’явився справжній шанувальник Максим, який дуже вправно та ритмічно підігравав на марок асах.

Після виступу наші хлопчики потренувались грати на музичних інструментах. Надзвичайно корисним було і спілкування психолога Ольги Перекопайко з кожним учасником заходу.