Серпень 30, 2017

30 серпня 2017 року напередодні свята першого дзвінка ГО «Серця Кіборгів» провели Сімейний Фестиваль для родин учасників АТО Київщини та привітали з новим навчальним роком дітей з родин загиблих Героїв. Всі діти шкільного віку отримали в подарунок комплекти шкільної форми та канцелярії, а всі першокласники – ще і шкільні рюкзаки з усім найнеобхіднішим шкільним канцелярським приладдям. Діти з інших куточків України свої подарунки отримали поштою.

Всього такі подарунки від ГО «Серця Кіборгів» отримало 130 дітей шкільного віку з родин загиблих Героїв, серед яких – 12 першокласників. Програма Сімейного Фестивалю включала офіційну частину, на якій голова громадської організації «Серця Кіборгів» Анатолій Свирид привітав присутніх дітей та їхніх матусь з початком нового навчального року та вручив шкільні подарунки, нагородив почесною відзнакою «Сильному Духом» основних мецентів, які турбуються, підтримують та допомагають нашій громадській діяльності протягом двох років існування ГО «Серця Кіборгів». Після офіційної частини нагородження меценатів та вручення подарунків дітям всі присутні мали можливість послухати виступ Святослава Бойко і гурту «Широкий Лан», який виконує власні патріотичні пісні.

Також на гостей фестивалю очікував фуршет, а дітей розважали веселі аніматори з безліччю конкурсів та забав, а наприкінці дитячої програми на всіх чекало «Шоу мильних бульбашок».

До свята долучились партнери ГО «Серця Кіборгів»: Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» та його віце-президент Яна Іванілова, який надав комплекти шкільної форми та канцелярії для наших підопічних дітей; компанія Chicco-Україна, яка придбала шкільні рюкзаки для першокласників та канцелярію, Світлана Яструбенко та колективу ресторану «Krakow Restaurant», Компанія «СКС-Україна», яка допомогла з придбанням подарунків.