Січень 01, 2018

Громадська організація «Серця Кіборгів» від щирого серця вітає усіх з Новим 2018 Роком та Різдвяними святами.

Дорогі наші друзі, нехай прийдешній рік принесе Мир і Спокій у наші домівки, натхнення і успіх — у професійній діяльності, надію і любов — у серця. Нехай справдяться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії. І тепер, коли всі новорічні подарунки надіслані та отримані, ми можемо з упевніністю сказати, що і в ці свята наші підопічні діти не залишились без уваги та турботи. Кожна дитина отримала солодкі , й не тільки, подарунки, а діти Київщини – ще й квиточки до Національного Цирку України та на феєричне 3D-шоу «Вартові Мрій».

Загалом за 2017 ми, ГО «Серця Кіборгів» змогли охопити 4460 дитини та дорослих, які відвідували всі культурні заходи столиці та не тільки. 2017 рік ми провели активно, весело та дуже продуктивно. Вдячність та добрі відгуки дітей та їх батьків надають сили і наснаги не зупинятись, а працювати з більшою віддачою та продуктивністю. Хочемо подякувати усім, хто був з нами, хто допомагав, хто підтримував, хто співпереживав та опікався. Подякувати всім тим, кому дійсно болить те, чим ми живемо та займаємось. Дякуємо усім нашим новорічним чарівникам, хто долучився до підготовки та допомагав з організацією «новорічного дива» дітям з родин загиблих Героїв: за солодкі подарунки Анастасії Рєпіній та її колегам, Олександру Мацько та добрим людям, які побажали залишитись анонімними, нашому хорошому другу Юрію Борисовичу, який завжди не лише підтримує, допомагає , а й переймається нашою діяльністю. Дякуємо інвестиційно-девелоперській компанії «UDP» та Галині Мартиненко за прекрасний подарунок для дітей Київщини – квиточки до Національного Цирку та «Вартові Мрій». Також дуже вдячні Яніні Яроченко, Ліє Ґудзик з «Lie Gudzyk Delicious Studio» за неймовірно красиві та смачні кондитерські шедеври для наших діточок та нашій невтомній Ксенії Св (Kseniya Sv) за чудові Різдвяні солодощі, які були спеціально замовлені та виготовлені для ГО”Серця Кіборгів”.

Дякуємо усім Вам, наші дорогі друзі, партнери та колеги!

Кожен з Вас подарував часточку святкового настрою та тепла нашим 170 підопічним дітям. Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення та довіри нашій діяльності. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим підопічним дітям та родинам!