Січень 18, 2017

18 січня 2017 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося вшанування пам’яті загиблих захисників Донецького аеропорту.

На захід були запрошені легендарні «Кіборги»: старший лейтенант Ігор Задорожний, старший лейтенант Тарас Балан, лейтенант Сергій Голяка, старшина Анатолій Свирид, молодший сержант Олексій Бабінець.

Ліцеїсти були приємно вражені можливістю поспілкуватися з сучасними Героями, подвиги яких назавжди увійдуть в історію незалежної та цілісної України.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, який є частим гостем у Київському військовому ліцеї, у своїй промові зазначив, що подвиг «Кіборгів» — це подвиг справжніх патріотів своєї держави.

Особовий склад 5 навчальної роти підготував для присутніх патріотичний виступ, що підкреслив той факт, що молоде покоління з глибокою повагою ставиться до подвигу захисників та бере приклад зі справжніх воїнів Збройних Сил України.

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук та запрошені гості вшанували пам’ять й поклали квіти до пам’ятного знаку присвяченого випускникам навчального закладу, які віддали життя за свободу та незалежність України.

http://www.mil.gov.ua/news/2017/01/19/u-kiivskomu-vijskovomu-liczei-imeni-ivana-boguna-vshanuvali-pamyat-zagiblih-zahisnikiv-doneczkogo-aeroportu/