Січень 2 – 8, 2017

Громадська Організація “Серця Кіборгів” не перестає працювати і в перші дні Нового 2017 року.
2 січня 2017 року 90 дітей учасників АТО віком від 8 до 16 років в усієї території України вирушили на відпочинок до дитячого Міжнародного центру «Артек», що в Пущі-Водиці на тижневий відпочинок та оздоровлення. Діти матимуть унікальну можливість стати героями улюбленої музичної казки «12 місяців» на новий лад, яка народжується на очах і розігрується разом із українськими зірками протягом святкового тижня у казковому новорічному «Артеку». Рідкісна нагода зазирнути за сценічні лаштунки, перевірити власні сили на творчій кухні, заявити гучно про свій талант і відчути себе голівудською зіркою.

 

Трохи відео з Артеку:
Відкриття Новорічно-Різдвяної зміни 2017 року: https://youtu.be/agZsGorvnuY

Голос Артеку: https://youtu.be/U2ETrQxg9-8

Новорічний мюзікл: https://youtu.be/YFIW0b7wLDE

8 січня 2017 року закінчилась новорічно – різдвяна зміна для дітей учасників АТО в Міжнародному таборі «Артек». «Артек» в Пущі Водиці – це неповторна територія свободи і творчості з широкими можливостями для зміцнення здоров’я, розвитку здібностей та інтересів. Це чарівна територія дружби. Новорічно – різдвяні канікули наших дітей в «Артеку» пройшли під егідою фестивалю – академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик». Цей проект створили саме для того, щоб допомогти реалізуватися талановитим дітям, розкрити перед ними захоплюючий світ кіно, театру й телебачення. До його організації долучилися відомі представники української кіноіндустрії. Це один з найпрестижніших дитячих фестивалів в Україні.
Третій день перебування в «Артеку» видався жвавим і насиченим творчими справами. Протягом дня відбувалися різноманітні майстер-класи: з хореографії, з вокалу, з художнього слова. Здавалося, що творчість заполонила кожен квадратний метр центру. Мистецтво буяло скрізь: у фойє, у кімнатах, на сцені, у конференцзалі, у танцзалі. Звідусіль лунав дитячий сміх та різні пісні. Досвідом і майстерністю з дітьми ділилися справжні зірки. Танцювальним па навчала Ірина Жаммаль з Ізраїлю, керівник школи танців «Шехерезада», яка стала переможцем Другого Етапу Міжнародного фестивалю «Золотий ключик». Художньому слову навчав відомий актор, Заслужений артист України Віктор Демерташ, а вокалу – Наталія Кудряшова.
Перед Різдвом у Пущі Водиці відбулася чергова яскрава подія – фінал конкурсу «Голос Артеку». Артеківське шоу не таке помпезне, як телевізійне, але не менш емоційне і талановите. За перемогу у пісенному конкурсі змагалися п’ять фіналістів. Роман Пушняк з піснею «The scientist», Наталія Дяченко з піснею «Човен», Діана Давиденко з піснею «Снится сон», Разан Асаньйолі з твором «Арабська пісня» та Віталіна Іванета з піснею «Дін-Дон». Саме наша Віталіна, яка приїхала до Артеку із Фастова, визнана кращою у фіналі. Журі запросило талановиту маленьку фастівчанку взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Веселка над Тисою». У складі журі працювали: Антон Копитін – переможець 5 сезону «Голосу» країни, Іван Пилипець — фіналіст цього ж сезону, Ніна Козачук — викладач естрадного вокалу, переможниця міжнародних конкурсів. Крім суддівства, вони демонстрували і свою майстерність на сцені, співали соло і тріо. А ще веселили дітей, додавали святу гарного настрою і піднесеної атмосфери.

Після всіх конкурсів, майстер – класів і тренувань для наших дітей підготовка до мюзіклу “12 місяців” пройшла під керівництвом справжніх професіаналів дуже легко та без проблем.
Сам сценарій вистави трохи змінили на новий лад, щоб діти мали змогу розкрити свій талант та креатив, а саме: “Підсніжники взимку, але не для примхливої деспотичної дівчинки в короні, а для зачарованої Чорним Принцом прекрасної коханої.
Чотири пори року замість дванадцяти місяців, які допомагають прорости квітам у незвичний час. І закоханий герой у холодному лісі, замість бідної пасербиці, вигнаної злою жадібною мачухою на мороз. А все інше – як і у відомій казці Маршака: добро перемагає зло, сміливість долає перешкоди, і попри все торжествує любов”. Про це розповіли артеківці у новорічному мюзиклі «12 місяців на новий лад», прем’єра якого відбулася 7 січня.
Підготовка до мюзіклу тривала тиждень. Потім була презентація, а після неї кастинг. Кожен бажаючий міг спробувати себе у будь-якій ролі, виконавши завдання імпровізації на задану тему. Вибрали тих, у кого це вийшло найкраще. Хто не вийшов на сцену у якості героя, міг долучитися до створення декорацій, реквізиту, костюмів, підготовки фонограм тощо.
Новорічний мюзикл став першим міжнародним проектом в «Артеку» у Києві та ще й у виконанні наших дітей. Разом з українськими дітьми на сцені виступали учасники ізраїльської школи танцю «Шехерезада». Всі виступи супроводжувалися активними ритмічними оплесками в залі. Задоволеними залишилися всі: і артисти, і глядачі.

От в такій активній творчій діяльності і промайнув час тижневої зміни і прийшов час прощатися з табором, творчим колективом і звичайно з новими друзями. Кожного переповнювали емоції радості та щастя, діти прощалися один з одним зі сльозами на очах, адже дуже потоваришували за цей невеликий проміжок часу…

Зміна в таборі Артек поєднала дітей з Київщини, Харківщини, Дніпра, Вінниці, Чернігова, Житомирщини, Канева. Кожна дитина отримала нові знання та навики, знайшла нових друзів, а головне, що діти вже чекають літніх канікул та нової зустрічі в цьому чудовому таборі дружби і дуже просять, щоб зміна тривала мінімум ТРИ тижні.)))