Січень 6, 2017

6 січня 2017 року о 5:45 ранку напередодні Різдва Христового Громадська Організація “Серця Кіборгів” на Південному залізничному вокзалі зустрічала в Києві групу дітей з сімей учасників АТО, які завітали до Києва від нашого відокремленого підрозділу з міста Харкова.
Незважаючи на холодну морозну погоду та вечірню хуртовину група, яка налічувала 40 дітей встигла побувати на Новорічній ялинці в Національному палаці мистецтв “Україна”, відвідати цікаву та пізнавальну екскурсію в Водно-інформаційному центрі “Музей води”, подивитись виставу “Мороз Морозенко” в Київському академічному ляльковому театрі. Ну і звичайно наші маленькі гості відвідали Головну Ялинку України та побачили всю красу вечірнього Києва, вулиці якого виблискують та переливаються різдвяними вогнями та ілюмінацією.
Втомлені, але задоволені о 22:00 дітлахи повернулись додому з новими враженнями від проведеного дня, який вони будуть згадувати з щасливою посмішкою та матитуть що розповісти своїм мамам та друзям.

Хочемо подякувати мережі ресторанів «KFC» за сніданок та вечерю для дітей, колективу колективу клубу «Docker’s ABC» за смачний обід та гостинність, Музею Води за захоплюючу екскурсію та Київському академічному театру ляльок, який з радістю відгукнувся на наше прохання та допоміг нашим дітям доторкнутися до справжнього лялькового мистецтва столиці.
Дякуємо Комунальному підприємству «Київпастранс», який надав для дітей автобус, та екіпажу супроводу Нової Поліції за те, що охороняли протягом дня та робили все можливе та неможливе, щоб наш автобус міг зупинитись в зручному місці для висадки-посадки пасажирів.
Хлопці, ви наші чарівники, адже коли мороз -15 градусів, то можливості довго знаходитись на вулиці ми не мали, адже ми відповідали за велику групу дітей.
Дякуємо дівчатам з волонтерського пункту на Південному залізничному вокзалі Києва, зокрема Ларисі Бугаєц, за допомогу та чай для наших маленьких подорожуючих.