Травень 14, 2017

14 травня 2017 року в «Українському Домі» міста Києва відбувся масштабний захід – щорічна національна премія «Мати Року», приурочений до Міжнародного Дня Матері, який організував Благодійний Фонд “Стрічка Надії”. Премією – «Мати Року», за особливі досягнення нагороджували найвидатніших матерів України. На захід було запрошено жінок з 20 різних областей . Це і матері Героїні за особливі досягнення, матері політиків, матері Героїв України, матері зірок української естради та кіно, матері загиблих Героїв АТО, матері відомих журналістів, матусі талановитих та успішних дітей, матері інвалідів, багатодітні матері, берегині будинків сімейного типу, матері волонтери, матері сімей військовослужбовців.
Святковова концертна програма складалась з самої офіційної церемонії нагородження видатних жінок – матерів, які прославили Україну своїм прикладом, виступи зірок української естради, привітання та нагородження від видатних та відомих людей нашої держави.
В програмі заходу приймали участь такі артисти, як: співаки Василь Бондарчук, Олександр Павлік та Тетяна Піскарьова, учасниця «Голос.Діти» Єва Аш, заслужений артист України Владислав Зайцев, дует Анна-Марія, переможець «Х-фактор-5» – Дмитро Бабак та багато інших молодих виконавців.

Від громадської організації “Серця Кіборгів” на даний захід було запрошено понад 90 жінок – дружин та матерів загиблих Героїв в АТО з Київської, Вінницької та Житомирської областей. Голова ГО “Серця Кіборгів” Анатолій Свирид як почесний гість вручив жінкам нагороди в номінації “Мати Героя”, “Мати загиблого Героя ” та “Мати – Військовослужбовець” Також гостями заходу стали відомі державні та громадські діячі, зірки вітчизняного шоу-бізнесу, народні артисти України, політики, бізнесмени, представники дипломатичного корпусу та лідери міжнародних спільнот.