Травень 22 – Червень 06, 2016

22 травня 2016 року о 8:00 з Києва до Республіки Хорватія на відпочинок та реабілітацію Громадська Організація “Серця Кіборгів”
відправила першу групу , яка складається з дітей учасників АТО та дітей загиблих учасників АТО. Склад групи: 44 дитини, 4 супроводжуючих, 1 лікар-педіатр та 2 водії автобусу. Медичну підтримку дітям забезпечила клініка “Борис”. Півтори місяці підготовки та організаційних заходів пролетіли дуже швидко – і от НАШІ діти в дорозі до міста Оміш (Республіка Хорватія).

Хвилюючі моменти прощання, сльози на очах у дітей та навіть у батьків. Адже є діти, які вперше їдуть в складі групи без батьків, а є й такі, хто
вперше побуває за кордоном. По дорозі до Ужгорода група заїхала до Житомира, де їх чекала Марина Порошенко та ще одна така дитяча група з міста Житомира, що також направляється до міста Оміш (Хорватія). Після урочистої частини всі дружно вирушили в дорогу.

По приїзді до Ужгорода група зупиниться на ночівлю та відпочинок в одному з готелів у міста, а назавтра знову вирушать в дорогу через
територію Республіки Угорщина до міста Загреб (Хорватія), де знову залишаться на ночівлю, а потім уже вирушать до міста Оміш.

Поїздка на відпочинок відбулась завдяки Івиці Пиричу та Послу України в Хорватії Олександру Михайловичу Левченку. 6 червня 2016 року велика сім”я Громадської Організації “Серця Кіборгів” зустрічала своїх підопічних дітей з Хорватії. Урочиста зустріч відбулася в клубі «Докер Паб» (Оболонь, Київ). Довга дорога з Хорватії, ночівля в Загребі , а потім в Ужгороді і от о 21:30 діти вже в Києві! Діти приїхали в чудовому настрої, повні приємних та незабутніх вражень від відпочинку та екскурсій, лагідного моря та чарівних гір Хорватії. А коли щасливі діти, то і щасливі батьки.

ГО «Серця Кіборгів» дуже вдячна хорватському другу, агенту FIFA Івиці Пиричу за подаровані незабутній відпочинок, цікаві екскурсії та
щоденну турботу за дітей та бійців, які повернулись напередодні! Приємним сюрпризом для дітей та батьків стало те, що пан Івиця був особисто присутній в Києві при цій довгоочікуваній та хвилюючій зустрічі!