Вересень 08, 2018

8 вересня 2018 року у В/Ч 3066 відбулись збори з військово-патріотичного виховання серед учнів допризовного віку навчальних закладів міста Києва.

Організаторами зборів виступили-Київське територіальне управління Національної Гвардії України, ГО “Серця Кіборгів”, Національна федерація рукопашного бою України, ГО “Всеукраїнська спортивна федерація “Екстрим Комбат” та Департамент освіти і науки міста Києва.

Учасники зборів мали змогу пройти ознайомчий курс поводження зі зброєю, теоретичні та практичні заняття з тактичної медицини, пройти ознайомчий курс рукопашного бою, відвідати музей НГУ який був відкритий у в/ч 3066 до дня Добровольця 14 березня 2018 року, прийняти участь у воєнізованих естафетах.

Такі заходи плануються проводитись регулярно, так як на сьогодні військово- патріотичне виховання має чітку цільову настанову – готувати до захисту Батьківщини і виступає невід’ємною складовою системи забезпечення національної безпеки України.

Крім того, військово-патріотичне виховання покликане забезпечити суспільну значущість й повагу до військової служби, сформувати бажання у молоді здобувати військові професії, психологічну і фізичну готовність проходити військову службу.