Вересень 15, 2018

15 вересня 2018 року до дня міста Ромни ГО “Серця Кіборгів” організували екскурсійну поїздку для родин учасників бойових дій з насиченою програмою вихідного дня.

Спочатку відвідали ботанічну пам”ятку природи “Дуб біля села Кропивинці” – цей дуб-велетень має поважний вік більше 500 років, висоту 40 метрів та обхват стовбура 7,3 метри, а ширина крони 36 метрів! Він стоїть серед галявини один немов господар ,що поважно зайняв найпочесніше місце у своєму господарстві. Неймовірна енергетика, неймовірні краєвиди, неймовірні містичні відчуття

Потім в селі Пустовійтівка відвідали музей останнього кошового Запорізької Січі – Петра Калнишевського та дізналися багато цікавого не лише з історії України, а й Роменщини.

А після усіх екскурсій на стадіоні ім. В. Окіпного відбувся футбольний поєдинок між Національню збірною України серед ветеранів та Збірною регіону серед ветеранів.

Перед початком матчу всі присутні традиційно вшанували пам”ять за загиблими учасниками бойових дій на сході України хвилиною мовчання,а дружини загиблих отримали пам”ятні подарунки від Федерації Футболу України.

Ось за такою одноденною програмою ми провели день міста Ромни, в якому у червні 2018 відкрили філію нашої громадської організації.