Жовтень 29, 2016

В суботу 29 жовтня 2016 року, в перший день осінніх канікул, велика родина Громадської організації “Серця Кіборгів” провела свою традиційну зустріч вихідного дня в клубі «Докер Паб» (Оболонь, Київ). Зустріч була тематичною та приуроченою до свята Хелловін. Отже, наша малеча та дорослі продемонстрували всю свою фантазію та креатив в тематичних костюмах.
Дитяче свято зібрало повний зал гостей від малих до великих. Тут були і відьмочки, чаклуни, пікові дами, павуки та багато різних містичних героїв.
Всі діти без винятку приймали участь у конкурсах, квесті, дефіле в костюмах, майстер-класі з аквагриму, а нагородою було безліч призів, солодощів та подарунків!
Свято вдалось!

Незважаючи на містику та різностороннє відношення до даного свята у дорослих – настрій у всіх був веселий та чудовий-пречудовий! А щасливі посмішки дітей – це ж саме головне.

Також Голова ГО “Серця Кіборгів” Анатолій Свирид вручив Подяку представнику інвестиційно-дивелоперської компанії UDP Галині Мартиненко, які влітку придбали 20 путівок для підопічних дітей ГО «Серця Кіборгів» до дитячого табору “Дискавері Фристайл”.

Свято стало можливим завдяки гостинності та організації особисто Світлани Яструбенко та всього колективу клубу «Докер Паб» (Оболонь, Київ), Благодійному фонду Олега Ходачука «Берегиня життя» та вірним друзям ГО «Серця Кіборгів», які подарували солодощі для дітей та провели майстер-клас з виготовлення гарбуза-привида до свята, а також ПАТ «Діамантбанк», який зробив святкові подаруночки дітям.